-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-000633-a
Завершена
30 015 006.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150 075.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 150 075.03 UAH
Номер:
16c6149393bc4e7ab2355099418638c4
Внутрішній номер закупівлі:
4054805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-000633-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пугацька Ганна +380645174362 lisvoda.omts@gmail.com http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 015 006.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150 075.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
300 150.06 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 15:01 - 12.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 15:01 - 22.12.2019 16:00
Період прекваліфікації:
22.12.2019 16:04 - 29.12.2019 00:00
Аукціон:
02.01.2020 13:37 - 02.01.2020 13:58
Період кваліфікації:
02.01.2020 13:58 - 02.01.2020 16:01
Період завантаження договору:
02.01.2020 13:58 - 22.01.2020 13:58
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОплата проводиться за фактичне споживання згідно рахунку та актів прийому-передачі протягом 10 банківських днів після їх отримання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
13626700 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 02.01.2020 13:58 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 51, поверх 6
Оскарження: 02.01.2020 13:58 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
29 706 206.00 UAH з ПДВ /
29 255 980.89 UAH з ПДВ
29 255 980.89 UAH з ПДВ
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42190690
-
Контактна особа:
Ірина Береснєва +380443792926 tender@etg.co.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 3
Початкова пропозиція
29 864 931.00 UAH з ПДВ /
29 400 000.00 UAH з ПДВ
29 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.12.2019 16:08
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
5453f521c7a542a3af8adfc853873beb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-000633-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 51, поверх 6
Номер договору:
1-Е
Сума договору:
34 424 316.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
28 686 930.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.01.2020 00:01
Статус:
Виконаний