-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
34 424 316.72
UAH з ПДВ
Номер:
5453f521c7a542a3af8adfc853873beb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-000633-a-c1
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Контактна особа:
Пугацька Ганна +380645174362 lisvoda.omts@gmail.com http://lisvoda.com.ua
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 51, поверх 6
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-Е
Дата підписання:
13.01.2020 00:01
Період дії договору:
13.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
34 424 316.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 737 386.12 UAH)
Оплачено:
34 424 316.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 737 386.12 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
13626700 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна №12 12
- Зміна №13 13
- Зміна №14 14
- Зміна №15 15
- Зміна №16 16
- Зміна №17 17
- Зміна №18 18
- Зміна №19 19
- Зміна №20 20
- Зміна №21 21
- Зміна №22 б/н
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
fb48c15a6e974678973623eabf5007b6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони зменшують ціну на товар у січні 2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1d9ed72f0ae243c4a57e3416c4a7d93a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку зі зміною банківських реквізитів споживача, Сторони дійши згоди укласти Додаткову угоду №2 від 03.03.2020
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fdb4d9508b35407dbef78e12bdfe5076
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
253918f2e2a74887814d0c5feb747678
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Викладення преамбули Договору в новій редакції у зв'язку з допущенням технічної помилки у назві Споживача
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
09.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
5e4dda2d8d344e149ed300027c65392b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з коливанням цін на ринку, сторони дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару у період з 01.03.2020 по 31.03.2020
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
13.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
07c9f11a9a8c4a5db3a048e98be973ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
21.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b2ce67400a484848a4934de73c945e3f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
22.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1f250428c9054d4d967ad2c385390ee2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
09.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
15c7f38e933941d3b9c657c04811a2a2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
18.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2d90dd0a1ac243e7bc75f5e9b6636802
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку із виділенням бюджетних коштів, Сторони уклали додаткову угоду щодо доповнення і викладення у новій редакції пункту 2.3. договору
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
04.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1a633d95a38848de9061be5c7288cdd4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку з виділенням бюджетних коштів на оплату електричної енергії
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
28.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d75c8850e7a94404b3260b4417b78a0b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.2 ч.4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції від 02.04.2020 р. та згідно пункту 13.4.2 Договору №1-Е від 13.01.2020 р., враховуючи положення п. 3 ст. 631 ЦКУ, сторони прийшли до згоди змінити ціну за одиницю товару.
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
13.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b61fd3aac5044d93b9512f2ac8c3e052
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виділення бюджетних коштів
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
29.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
af969d42d26f4a1995eca71a8229fca5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виділення бюджетних коштів, внесені зміни до дод. угоди №13(технічна помилка)
Номер додаткової угоди:
14
Дата внесення змін до договору:
29.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
57a1373cbe1c47a5a1adda926eaff4a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Надходження бюджетних призначень
Номер додаткової угоди:
15
Дата внесення змін до договору:
20.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
073a1b3d88574b8badae841b65e08cbc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
16
Дата внесення змін до договору:
16.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1c8e412a39434069a41cba4401b92620
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору на період проведення тендеру
Номер додаткової угоди:
17
Дата внесення змін до договору:
24.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f5d9a32e58a145598b09208e4eee989e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
подовження сроку дії договору на момент проведення тендеру
Номер додаткової угоди:
18
Дата внесення змін до договору:
20.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
382bd360f64c43ccbb8e69ccc3a70f1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості закупівлі товару
Номер додаткової угоди:
19
Дата внесення змін до договору:
18.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e76c18065897493082adcb08c79cf313
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
20
Дата внесення змін до договору:
01.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b1cf19438192435c817bd5b116630b79
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
21
Дата внесення змін до договору:
04.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
79a805da9eda49fab7d9cef7b8778a4b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до договору
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
17.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано