-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтернет
Тендер Prozorro UA-2019-11-18-000236-a
Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
Завершена
72 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
Номер:
78194fe06f4e4c91a7929331124d8b21
Внутрішній номер закупівлі:
4025398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-18-000236-a
Замовник:
Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728507
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Ірина +380512501162 rudenko@delta-pilot.ua http://www.delta-pilot.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2019 11:55 - 23.11.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2019 11:55 - 03.12.2019 14:00
Аукціон:
04.12.2019 13:43 - 04.12.2019 14:04
Період кваліфікації:
04.12.2019 14:04 - 27.12.2019 10:35
Період завантаження договору:
04.12.2019 14:04 - 24.12.2019 14:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описвідповідно до умов договору згідно Додатку 2 до Тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтернет (Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ"
Оскарження: 04.12.2019 14:04 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19199961
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ" +380634871951 Olga.Sinicheva@vegatele.com https://vega.ua
-
Адреса:
01011, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК КУТУЗОВА, будинок 3
Оскарження: 04.12.2019 14:04 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
65 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 10:35
Документи
21
Скарги
0
ПП "ДИКИЙ САД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22426550
-
Контактна особа:
ПП "ДИКИЙ САД" +380956022726 depnetdev@wildpark.net http://www.wildpark.net
-
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 52, квартира 4
Початкова пропозиція
69 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
dede5c6219cf4802bec64e6bec90a274
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-18-000236-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19199961
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ" +380634871951 Olga.Sinicheva@vegatele.com https://vega.ua
-
Адреса:
01011, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК КУТУЗОВА, будинок 3
Номер договору:
6-В-ФДЛ-20
Сума договору:
82 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 158.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 31.07.2023 00:00
Дата підписання:
08.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний