• Відкриті торги
  • КЕП

Інтернет

Оголошено тендер

86 400.00 UAH
Номер: ca0b70d2b72041768a8d05d964731877
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-11-15-000997-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
Замовник: Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Очікувана вартість: 86 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтернет
Річний план закупівлі на: 2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
Дата опублікування: 15.11.2019 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума86 400.00 UAH