• Відкриті торги
  • КЕП

Інтернет

Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації

82 990.00 UAH з ПДВ
Номер: dede5c6219cf4802bec64e6bec90a274
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-18-000236-a-a1
Замовник: Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Опис: Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
Номер договору: 6-В-ФДЛ-20
Дата підписання: 08.01.2020 00:00
Період дії договору: 08.01.2020 00:00 - 31.07.2023 00:00
Сума договору: 82 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 831.67 UAH)
Оплачено: 82 554.19 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 759.03 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтернет (Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства)
Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
Кількість 1 посл.
Період постачання до 31.07.2023
Місце постачання 54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Лягіна На карті

Внесені зміни

    Номер: 38d4440e2fb941a9b611e641da7f9d8e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони, керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали цю додаткову угоду №1 до договору №6-В-ФДЛ-20 від 08.01.2020 р. (далі за текстом – Договір) про нижченаведене: Сторони домовились продовжити строк дії Договору та п.7.1. Договору викласти в новій редакції; збільшити ціну Договору та викласти пункти 2.1.3. та 3.1. Договору в нових редакціях; в п.5.8 цифри «23.12.2022» замінити цифрами «23.07.2023»; Додатки до Договору №1-1 та №1-2 викласти в нових редакціях. Ця додаткова угода №1 набуває чинності з 01.01.2023 і діє протягом строку дії Договору. Кількість (обсяг) надання послуг після внесення змін – 1 послуга, строк надання послуг 43 календарних місяців.
    Номер додаткової угоди: 1-22/6-В-ФДЛ-20
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1-22-6-В-ФДЛ-20.pdf
p7s
sign.p7s