• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Багатофункційний пристрій

Завершена

544 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 8 160.00 UAH
Номер: e09c484585974c5f8d73cd90dae7351f
Внутрішній номер закупівлі: 4022882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-15-000961-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Король Оксана +380472377241 O.KOROL@CK.MINJUST.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 544 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 160.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2019 17:17 - 22.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2019 17:17 - 02.12.2019 00:00
Аукціон: 02.12.2019 12:32 - 02.12.2019 13:11
Період кваліфікації: 02.12.2019 13:11 - 03.12.2019 23:51
Період завантаження договору: 02.12.2019 13:11 - 22.12.2019 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункційний пристрій
Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Кількість 44 штуки
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИНТ ЕКСПЕРТ"

Оскарження: 02.12.2019 13:11 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 538 956.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
538 956.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 23:51
Документи 30
Скарги 0
ПП "ХЛІБДАР"
Початкова пропозиція 540 012.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 012.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0
ТОВ «ВАЙЗ АЙ ТІ»
Початкова пропозиція 543 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
543 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0
ФОП "ДЯК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ"
Початкова пропозиція 543 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
543 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ФОП Шульга Костянтин Вікторович
Початкова пропозиція 544 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 9e684e08ee354506ac94a9801de24d06
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-15-000961-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИНТ ЕКСПЕРТ"
Номер договору: 512
Сума договору: 538 956.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 16.12.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 512 від 16.12.2019.pdf
p7s
sign.p7s