-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункційний пристрій
538 956.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e684e08ee354506ac94a9801de24d06
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-15-000961-a-a1
Замовник:
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34924330
-
Контактна особа:
Король Оксана +380472377241 O.KOROL@CK.MINJUST.GOV.UA
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська обл., Черкаси, Соснівський район, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 185
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИНТ ЕКСПЕРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30436824
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИНТ ЕКСПЕРТ" +380445371204 i.stepanchuk@printekspert.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01103, м. Київ, бульвар Дружби Народів, буд. 10
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
512
Дата підписання:
16.12.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
538 956.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 538 956.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункційний пристрій
Кількість
44 штуки
Період постачання
до 20.12.2019