• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Багатофункційний пристрій

Завершена

544 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 8 160.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2019 17:17 - 22.11.2019 00:00
Відповідь надана

Технічне запитання

Номер: 2e61ca8d88b8456eabe5802c4071ddf7
Дата опублікування: 21.11.2019 16:37
Опис: Шановний Замовник, просимо надати наступне пояснення, що саме мається на увазі "Параметри дисплея - Не менше 3" сенсорний" - діагональ матриці дисплея чи саме дисплея (матриця з рамкою)? Чекаємо на Вашу відповідь!
Відповідь: Добрий вечір. Вказано чітко - "параметри дисплея", а не "параметри матриці дисплея"!!!!
Дата відповіді: 22.11.2019 21:48