• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системний блок

Завершена

6 900.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
Номер: 8328a2b6bd5048118c79c758f8779ca0
Внутрішній номер закупівлі: 4016099
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-14-002980-b   
Замовник: Головне управління ДФС у Волинській області
Контактна особа: Олег Жибров +380672671544 ozhybrov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 900.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 50.00 UAH
Період уточнення: 14.11.2019 17:06 - 19.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2019 17:06 - 29.11.2019 18:00
Аукціон: 02.12.2019 12:41 - 02.12.2019 13:02
Період кваліфікації: 02.12.2019 13:02 - 04.12.2019 10:44
Період завантаження договору: 02.12.2019 13:02 - 22.12.2019 13:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, м. Луцьк, майдан Київський, будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Варшик Ольга Миколаївна

Оскарження: 02.12.2019 13:02 - 15.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 6 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2019 10:44
Документи 21
Скарги 0
ФОП Бурнишев Юрій Володимирович
Початкова пропозиція 6 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e607bf0a00043718be8513403691efb
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-14-002980-b-b1
Постачальник: ФОП Варшик Ольга Миколаївна
Номер договору: 12/2019-c
Сума договору: 6 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 16.12.2019 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
12_2019-c.pdf
p7s
sign.p7s