-
Відкриті торги
-
КЕП
Системний блок
6 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
5e607bf0a00043718be8513403691efb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-002980-b-b1
Замовник:
Головне управління ДФС у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39400859
-
Контактна особа:
Олег Жибров +380672671544 ozhybrov@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, м. Луцьк, м-н Київський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Варшик Ольга Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3118807405
-
Контактна особа:
Ольга Варшик 0661568425 varshik.olga@ukr.net
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, пр-т. Президента Грушевського, 5, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
12/2019-c
Дата підписання:
16.12.2019 13:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
6 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
6 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019