-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системний блок
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-002980-b
Завершена
6 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 17:06 - 19.11.2019 18:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
fb349124ce584532a34258ba9b6852e0
Дата опублікування:
15.11.2019 11:12
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1.) Відповідно до пункту 3.6. Тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником (згідно додатку 3 цієї документації). Додатком 3 до Тендерної документації встановлено, що учасник закупівлі повинен вказати повну назву запропонованого учасником обладнання.
2.) Пунктом 35 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено: "учасник процедури закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі" 3) Оцінка тендерних пропозицій проводиться відповідно до пункту 5.1. Тендерної документації.
Дата відповіді:
15.11.2019 15:25