-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-001065-c
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Завершена
156 483.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
Номер:
965f9043e2d1437992033b7b3ffec5da
Внутрішній номер закупівлі:
4013581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-001065-c
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 483.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 564.83 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 14:11 - 19.11.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 14:11 - 29.11.2019 16:00
Аукціон:
02.12.2019 14:58 - 02.12.2019 15:19
Період кваліфікації:
02.12.2019 15:19 - 05.12.2019 10:16
Період завантаження договору:
05.12.2019 10:14 - 25.12.2019 10:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник світлодіодний, 36Вт
Кількість
217 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
13 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
14 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
3 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
4 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГОЛДЕН ГРУП"
Оскарження: 02.12.2019 15:19 - 16.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42787867
-
Контактна особа:
Денис Валерійович +380948915810 tovbkgoldengrup@gmail.com
-
Адреса:
15541, Україна, Чернігівська область, с. Центральне, вул. Шкільна, б.7
Оскарження: 02.12.2019 15:19 - 16.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
132 865.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.12.2019 10:14
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К"
Оскарження: 05.12.2019 10:14 - 16.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43223056
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К" 380636334232 venta.k2019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03124, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 19, квартира 9
Оскарження: 05.12.2019 10:14 - 16.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
149 043.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2019 10:16
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d4319a457524f25bae573c272f80a9f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-001065-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43223056
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К" 380636334232 venta.k2019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03124, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 19, квартира 9
Номер договору:
33/19
Сума договору:
92 148.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.12.2019 00:01
Статус:
Підписаний