• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)

Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)

Завершена

156 483.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
Період уточнення: 14.11.2019 14:11 - 19.11.2019 16:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: dd47d95ffab0481c8064779abb916a46
Дата опублікування: 15.11.2019 12:20
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: «Добрий день. Тендерний комітет розглянув Ваше запитання та повідомляє наступне: 1) Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) предмету закупівлі, якщо їх якісні характеристики не гірші, а технічні параметри відповідають тим, що зазначені в технічних вимогах тендерної пропозиції; 2)Закон «Про публічні закупівлі» не забороняє учасникам торгів в своїй ціновій пропозиції вказувати торгівельну марку, а тому Ви можете вказати торгівельну марку товару в своїй пропозиції; 3)ФОП допускаються до участі в даному тендері; оцінювання пропозиції учасників буде здійснюватися згідно розділу 5 п.1 "Оцінка тендерної пропозиції "тендерної документації;»
Дата відповіді: 15.11.2019 12:34