-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
92 148.20
UAH з ПДВ
Номер:
2d4319a457524f25bae573c272f80a9f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-001065-c-b1
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43223056
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К" 380636334232 venta.k2019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03124, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 19, квартира 9
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Опис:
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Номер договору:
33/19
Дата підписання:
16.12.2019 00:01
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
92 148.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 148.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник світлодіодний, 36Вт
Кількість
217 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
13 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
14 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
3 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
4 штуки
Період постачання
06.12.2019 - 31.12.2019