-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-002520-b
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
2 418 182.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 090.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 090.91 UAH
Номер:
2beb36b04ef24e3487357e79db7b4bfa
Внутрішній номер закупівлі:
3989859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-08-002520-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146386
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська обл., Балаклія, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лебедева Алла +380574920877 buh.balakleya@dniokh.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 418 182.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 090.91 UAH
Період уточнення:
08.11.2019 15:21 - 15.11.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2019 15:21 - 25.11.2019 16:00
Аукціон:
26.11.2019 13:01 - 26.11.2019 13:22
Період кваліфікації:
26.11.2019 13:22 - 27.11.2019 14:19
Період завантаження договору:
26.11.2019 13:22 - 16.12.2019 13:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюється після фактичної поставки Товару. Джерело фінансування - кошти обласного та районного бюджетів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 26.11.2019 13:22 - 08.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 26.11.2019 13:22 - 08.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 399 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 399 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2019 14:19
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ТД ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВ "ТД ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Початкова пропозиція
2 418 182.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 418 182.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
6547f89b257f4d2d850bb037252a10e3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-08-002520-b-a1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Номер договору:
1167
Сума договору:
2 399 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 999 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний