-
Відкриті торги
-
КЕП
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
2 399 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6547f89b257f4d2d850bb037252a10e3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-08-002520-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146386
-
Контактна особа:
Лебедева Алла +380574920877 buh.balakleya@dniokh.gov.ua
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська обл., Балаклія, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис:
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Номер договору:
1167
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 399 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 833.33 UAH)
Оплачено:
2 399 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019