-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2019-11-08-002520-b
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
2 418 182.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 090.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 090.91 UAH
Період уточнення:
08.11.2019 15:21 - 15.11.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим