-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс
Тендер Prozorro UA-2019-11-04-001680-b
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
c4d2036e3ec844f2b303adcf853b6261
Внутрішній номер закупівлі:
3965355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-04-001680-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2019 15:39 - 10.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2019 15:39 - 20.11.2019 18:00
Аукціон:
21.11.2019 11:12 - 21.11.2019 11:33
Період кваліфікації:
21.11.2019 11:33 - 26.11.2019 14:54
Період завантаження договору:
21.11.2019 11:33 - 11.12.2019 11:33
Умови оплати:
інша подія - 50%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) на підставі наданого рахунку може перерахувати Учаснику-переможцю аванс в розмірі 50% від загальної суми Договору. Джерело фінансування: субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості; місцевий бюджет.
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) на підставі наданого рахунку перераховує Учаснику-переможцю аванс в розмірі 50% від загальної суми Договору. Джерело фінансування: субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості; місцевий бюджет.
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, буд. 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛКОНТ-СЕРВІС
Оскарження: 21.11.2019 11:33 - 07.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34291733
-
Контактна особа:
Євтушенко Роман Миколайович +380442282463 alkont-service@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, проспект Свободи, 17, кв. 111
Оскарження: 21.11.2019 11:33 - 07.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
327 259.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 259.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2019 14:54
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕХМЕД КАРДІО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38471929
-
Контактна особа:
Василенко Юрій Миколайович 380443399449, 380443399449 vd.viktoriia@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, Срібнокільська, буд. 22, офіс 172
Початкова пропозиція
327 956.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 956.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
778e35b43f184af6bff67176464718d4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-04-001680-b-b1
Постачальник:
ТОВ АЛКОНТ-СЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34291733
-
Контактна особа:
Євтушенко Роман Миколайович +380442282463 alkont-service@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, проспект Свободи, 17, кв. 111
Номер договору:
79
Сума договору:
327 259.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
305 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
10.12.2019 15:00
Статус:
Виконаний