-
Відкриті торги
-
КЕП
48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс
327 259.50
UAH з ПДВ
Номер:
778e35b43f184af6bff67176464718d4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-04-001680-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АЛКОНТ-СЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34291733
-
Контактна особа:
Євтушенко Роман Миколайович +380442282463 alkont-service@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, проспект Свободи, 17, кв. 111
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
79
Дата підписання:
10.12.2019 15:00
Період дії договору:
10.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
327 259.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 409.50 UAH)
Оплачено:
327 259.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 409.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, буд. 8
На карті