-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс
Тендер Prozorro UA-2019-11-04-001680-b
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2019 15:39 - 10.11.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим