-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крісла, стільці та дивани для облаштування приміщень Вищого антикорупційного суду (0851010 здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом)
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-003175-b
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
d87cee9861f84b7e905e3c2fd22520be
Внутрішній номер закупівлі:
3924561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-23-003175-b
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Володимир Анатолійович +380445852475 HCAC.COURT@GMAIL.COM https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2019 19:15 - 31.10.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2019 19:15 - 10.11.2019 20:00
Аукціон:
11.11.2019 15:05 - 11.11.2019 15:44
Період кваліфікації:
11.11.2019 15:44 - 20.11.2019 20:02
Період завантаження договору:
18.11.2019 20:11 - 08.12.2019 20:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВпродовж 10 банківських днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла, стільці та дивани для облаштування приміщень Вищого антикорупційного суду (0851010 здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом). Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду державного бюджета України
Кількість
292 штуки
Період постачання
до 18.12.2019
Місце постачання
01601, Україна, Київська обл., Київ, проспект Перемоги, 41, вулиця Хрещатик, 42а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕРЬОГІНА ЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 11.11.2019 15:44 - 29.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3176817121
-
Контактна особа:
Леся Серьогіна +380487715859 8onyx.mebel@gmail.com
-
Адреса:
67661, Україна, Одеська область, Біляївський район, село Нерубайське, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, будинок 17, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, будинок 17
Оскарження: 11.11.2019 15:44 - 29.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
418 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.11.2019 20:11
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 18.11.2019 20:11 - 01.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К
Оскарження: 18.11.2019 20:11 - 01.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
447 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
441 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2019 20:02
Документи
60
Скарги
0
ПП "ДАСК-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24430567
-
Контактна особа:
ПП "ДАСК-ЦЕНТР" +380679309139 tender-dask@dc-dask.com http://dask-centr.com.ua/
-
Адреса:
Украина, Днепропетровская обл., с. Лозоватка Криворожский р-н, 53020, Дніпропетровська обл., Криворізький район, село Лозуватка, ВУЛИЦЯ КОТОВСЬКОГО , будинок 35
Початкова пропозиція
451 092.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ТОВ Арт-Пром
×
-
Код ЄДРПОУ:
36989671
-
Контактна особа:
Дмитрієнко Альона Юріївна +380937161745 admitrienko@amf.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Петровського 34
Початкова пропозиція
499 998.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЕЛКОН-ДІЗАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32153207
-
Контактна особа:
Крутік Валерій Іванович 380676316675, 0676316675,380930637080,380974909908 elkondiz.sales@gmail.com
-
Адреса:
65098, Україна, Одеська область, Одеса, провул. 4-й Житомирський, 28
Початкова пропозиція
639 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
aef8c74c8045407e95b0de00d6dc2d31
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-23-003175-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К
Номер договору:
157/19
Сума договору:
441 490.38 UAH з ПДВ
Сума договору:
367 908.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний