-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крісла, стільці та дивани для облаштування приміщень Вищого антикорупційного суду (0851010 здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом)
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-003175-b
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2019 19:15 - 31.10.2019 20:00
Відповідь надана
щодо товару
Номер:
6fc7f3ded6614c399651b192a88eeba6
Дата опублікування:
29.10.2019 12:45
Опис:
Добрий день! Уточніть, будь ласка, по позиції 1 товару матеріал оббивки сидіння вказано екошкіра, чи можливо пропонувати матеріал сітка, тканина, замість екошкіри?
Відповідь:
Шановний учаснику! Дякуємо за увагу до оголошеної закупівлі.
Стосовно вашого питання повідомляємо, що у тендерній документації за позицією 1 «Крісло офісне» визначений матеріал оббивки сидіння екошкіра. Тендерний комітет вважає внесення змін до зазначеної технічної вимоги та розширення переліку можливих матеріалів оббивки сидіння за вищевказаною позицією недоцільним
Дата відповіді:
31.10.2019 13:02
Відповідь надана
щодо товару
Номер:
aa5c199134d34199bc0ef72d49655ed7
Дата опублікування:
25.10.2019 13:24
Опис:
Добрий день! Чи можливо пропонувати по позиції 4 товару матеріал оббивки штучну шкіру еко, замість тканини?
Відповідь:
Шановний учаснику! Дякуємо за увагу до оголошеної закупівлі! Стосовно вашого питання повідомляємо, що найближчим часом до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни за зазначеною позицією специфікації.
Дата відповіді:
29.10.2019 12:37