-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісла, стільці та дивани для облаштування приміщень Вищого антикорупційного суду (0851010 здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом)
441 490.38
UAH з ПДВ
Номер:
aef8c74c8045407e95b0de00d6dc2d31
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-23-003175-b-a1
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Контактна особа:
Грищенко Володимир Анатолійович +380445852475 HCAC.COURT@GMAIL.COM https://hcac.court.gov.ua
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Номер договору:
157/19
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
441 490.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 581.73 UAH)
Оплачено:
441 490.38 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 581.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла, стільці та дивани для облаштування приміщень Вищого антикорупційного суду (0851010 здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом). Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду державного бюджета України
Кількість
292 штуки
Період постачання
до 18.12.2019
Місце постачання
01601, Україна, Київська обл., Київ, проспект Перемоги, 41, вулиця Хрещатик, 42а
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
73a85d442c1a4800a4325c4c8774d4b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись ст. 651-654 ЦКУ, п.5.ч.4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.12.2.5 Договору №157 /19 від 09.12.02019 року Вищий антикорупційний суд та Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" вирішили внести зміни до договору, а саме змінити ціну в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано