-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Елементи живлення
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-002924-b
Строк поставки товару: протягом двох тижнів з дати укладення договору.
Завершена
127 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
55be5fc7f35740bfbd6fdb561d7210b1
Внутрішній номер закупівлі:
3924145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-23-002924-b
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380444810807 irina.voytenko@ntu.ua http://www.1tv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2019 17:12 - 28.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2019 17:12 - 07.11.2019 18:00
Аукціон:
08.11.2019 14:27 - 08.11.2019 15:30
Період кваліфікації:
08.11.2019 15:30 - 14.11.2019 16:40
Період завантаження договору:
14.11.2019 16:35 - 04.12.2019 16:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АА (бюджетні кошти)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
ААА (бюджетні кошти)
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Крона (бюджетні кошти)
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АЛЛЄГРО-ОПТ"
Оскарження: 08.11.2019 15:30 - 25.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34201283
-
Контактна особа:
Максим Калугін +380504570300 tender@videx.ua
-
Адреса:
27605, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, село Бережинка, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, 6 "А"
Оскарження: 08.11.2019 15:30 - 25.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
43 104.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 149.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.11.2019 16:35
Документи
19
Скарги
0
ТОВ БМС-Лайн Сервіс
Оскарження: 14.11.2019 16:35 - 25.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36707155
-
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Володимирович +380503071995 sav@bmsline.sumy.ua http://bmsline.com.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, Аніщенка 11/1
Оскарження: 14.11.2019 16:35 - 25.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
46 464.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 151.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2019 16:40
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Толочко Тетяна Володимирівна 050 352 84 51 K3.TENDERKOMPL@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
104 479.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 699.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ВІНГЛОБАЛ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38394897
-
Контактна особа:
Денис Ткачук +380933054045 den.vinglobal@gmail.com
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 24, приміщення 116
Початкова пропозиція
107 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Філатов Дмитро Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3160619472
-
Контактна особа:
Філатов Дмитро Віталійович 380957354185, 380957354185 optom.sumy@ukr.net
-
Адреса:
40011, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Рибалко, будинок 8, квартира 17
Початкова пропозиція
53 832.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ВЕСКО ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35142088
-
Контактна особа:
Віталій Супрун +380445374800,+380980029843 suprun-v@vesko-invest.com.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДОРОГОЖИЦЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
75 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 277.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2822610919
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ +380675088695 ivanenko.s@i.ua
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРИРІЧНА, будинок 9 А, квартира 51
Початкова пропозиція
98 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ ТЕСЛА ДИСТРИБЬЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
37868320
-
Контактна особа:
Макаренко Михайло Олексійович +380445030122 info@teslabatteries.com.ua https://teslabatteries.com.ua/
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, Київ, вул. Здолбунівська, 7-А
Початкова пропозиція
127 689.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 644.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "АНСЕР ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40660108
-
Контактна особа:
Андрей Подоляка +380502177633,+38095454330,+380542655368 info.ansertrade@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 86, офіс 96
Початкова пропозиція
126 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
70c457e81ea5402ebea2d8cd9831e883
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-23-002924-b-b1
Постачальник:
ТОВ БМС-Лайн Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36707155
-
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Володимирович +380503071995 sav@bmsline.sumy.ua http://bmsline.com.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, Аніщенка 11/1
Номер договору:
179-26/1
Сума договору:
36 132.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.12.2019 09:51
Статус:
Виконаний