• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Елементи живлення

Строк поставки товару: протягом двох тижнів з дати укладення договору.

Завершена

127 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Період уточнення: 23.10.2019 17:12 - 28.10.2019 18:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 98c61e460d9c46ff85a08444ef916d80
Дата опублікування: 24.10.2019 10:41
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Тендерна документація не містить посилань на торгову марку або модель. Всі учасники повинні вказати модель, виробника запропонованого товару, про що зазначено у Додатку №1 до тендерної документації. Відповідно до пункту 35 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» учасник - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент). Пропозиція ФО-П неплатника ПДВ буде розглядатися як остаточна.
Дата відповіді: 24.10.2019 16:20