-
Відкриті торги
-
КЕП
Елементи живлення
36 132.00
UAH з ПДВ
Номер:
70c457e81ea5402ebea2d8cd9831e883
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-23-002924-b-b1
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380444810807 irina.voytenko@ntu.ua http://www.1tv.com.ua/
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ БМС-Лайн Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36707155
-
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Володимирович +380503071995 sav@bmsline.sumy.ua http://bmsline.com.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, Аніщенка 11/1
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Номер договору:
179-26/1
Дата підписання:
04.12.2019 09:51
Період дії договору:
04.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
36 132.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 022.00 UAH)
Оплачено:
36 132.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 022.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АА (бюджетні кошти)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
ААА (бюджетні кошти)
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Крона (бюджетні кошти)
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019