• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15 (власні кошти)

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер: 0a637c5089f74296a50801903bdf7f03
Внутрішній номер закупівлі: 3879918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-10-003591-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Контактна особа: Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 700.00 UAH
Період уточнення: 10.10.2019 18:34 - 15.10.2019 23:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2019 18:34 - 25.10.2019 23:00
Аукціон: 28.10.2019 11:24 - 28.10.2019 11:51
Період кваліфікації: 28.10.2019 11:51 - 30.10.2019 16:10
Період завантаження договору: 28.10.2019 11:51 - 17.11.2019 11:51
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВЕКТОР ПРОФІ БУД

Оскарження: 28.10.2019 11:51 - 10.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 266 116.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2019 16:10
Документи 9
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДВЕЙД"
Початкова пропозиція 232 104.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 104.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0
Консорціум "Група компаній "Енергобуд"
Початкова пропозиція 269 838.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 838.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: 6749b4cec24e42a8b766a5f8c80d5282
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-10-003591-b-b1
Постачальник: ТОВ ВЕКТОР ПРОФІ БУД
Номер договору: 113-р
Сума договору: 232 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 15.11.2019 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Д 113-р ТОВ Вектор профі буд 232000 рем Міз Хут 15-11-19.pdf
p7s
sign.p7s