-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15 (власні кошти)
232 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6749b4cec24e42a8b766a5f8c80d5282
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-10-003591-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37489689
-
Контактна особа:
Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, с. Бохоники, вул. Гагаріна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ВЕКТОР ПРОФІ БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42787165
-
Контактна особа:
Куртенко Віталій Антонович +380972750322 tov.vpb@gmail.com
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Дружби, 7
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
113-р
Дата підписання:
15.11.2019 12:00
Період дії договору:
15.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
232 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
232 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019