-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Мізяківські Хутори, вул. Центральна, 15 (власні кошти)
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-003591-b
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 18:34 - 15.10.2019 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим