-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Рюкзаки туристичні
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000864-b
Завершена
516 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 584.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 584.00 UAH
Номер:
bc6c9246f3944ebb9c3dc86ea89cc160
Внутрішній номер закупівлі:
3841239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-000864-b
Замовник:
Комунальний Заклад "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508321
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калюжна Ірина Григорівна +380612240396 centr_turizmu_@ukr.net http://zoctkum.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
516 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 584.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2019 11:30 - 07.10.2019 11:35
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 11:30 - 17.10.2019 11:35
Аукціон:
18.10.2019 13:23 - 18.10.2019 13:50
Період кваліфікації:
18.10.2019 13:50 - 21.10.2019 13:14
Період завантаження договору:
18.10.2019 13:50 - 07.11.2019 13:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рюкзак Terra Incognita 65 або еквівалент
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Denali 85 або еквівалент
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 80 або еквівалент
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 65 або еквівалент
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГІКАВА АННА МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 18.10.2019 13:50 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3238518089
-
Контактна особа:
Анна +380972947475 a.2947475@gmail.com
-
Адреса:
50098, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Широківська, 57
Оскарження: 18.10.2019 13:50 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
490 578.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 972.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2019 13:14
Документи
16
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РУЗІН ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433310339
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РУЗІН ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ 380633286465 sale@theclimb.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВИСОКОВОЛЬТНА, будинок 14, квартира 25
Початкова пропозиція
499 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Фізична особа підприємець Пилипчук Валерій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210414473
-
Контактна особа:
Пилипчук Валерій Анатолійович 380687034343, 380687034343 office@traverse.com.ua
-
Адреса:
02139, Україна, місто Київ, Київ, вул. Курнатовського, буд. 24, кв.16
Початкова пропозиція
496 872.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 872.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
a97ae3bd372f44c880731ab786814d27
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000864-b-a1
Постачальник:
ГІКАВА АННА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3238518089
-
Контактна особа:
Анна +380972947475 a.2947475@gmail.com
-
Адреса:
50098, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Широківська, 57
Номер договору:
01/11
Сума договору:
468 972.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
01.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний