• Відкриті торги
  • КЕП

Рюкзаки туристичні

468 972.00 UAH без ПДВ
Номер: a97ae3bd372f44c880731ab786814d27
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-01-000864-b-a1
Замовник: Комунальний Заклад "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради
Постачальник: ГІКАВА АННА МИКОЛАЇВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Номер договору: 01/11
Дата підписання: 01.11.2019 00:00
Період дії договору: 01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 468 972.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 468 972.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рюкзак Terra Incognita 65 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А На карті
Рюкзак Travel Extreme Denali 85 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 138 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 80 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 65 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 69091, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А На карті