-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення опитування пасажирів
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000507-a
Завершена
985 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 925.00 UAH
Номер:
d50388d4c08a4904a8fd2cf661e4110f
Внутрішній номер закупівлі:
3839552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-30-000507-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська обл., Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна +380639022020 v.shevchenko@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
985 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 925.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 17:29 - 12.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2019 17:29 - 22.10.2019 18:00
Аукціон:
23.10.2019 15:09 - 23.10.2019 15:42
Період кваліфікації:
23.10.2019 15:42 - 29.10.2019 18:01
Період завантаження договору:
23.10.2019 15:42 - 12.11.2019 15:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення опитування пасажирів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"
Оскарження: 23.10.2019 15:42 - 09.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39363388
-
Контактна особа:
Денис Есьман +380673827810,+380445456025 d.esman@4service-group.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Чигоріна, 61
Оскарження: 23.10.2019 15:42 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
633 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2019 18:01
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЦІОСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36482730
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЦІОСТРІМ" +380506436767 olena.pbg@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 02088, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЯЧЕНКА, будинок 12, офіс 24
Початкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
885 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ІМДАТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37813528
-
Контактна особа:
Анна Руденко +380674052358 anna.rudenko@imdata.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЩОРСА, будинок 32-Г
Початкова пропозиція
979 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
959 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
×
-
Код ЄДРПОУ:
21676902
-
Контактна особа:
Олександр Щербатюк +380630242742 o.scherbatuk@gmail.com
-
Адреса:
03127, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 21/14, квартира 29
Початкова пропозиція
984 353.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
960 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
08a0b40eb0fd42b29213391b3a771ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-000507-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39363388
-
Контактна особа:
Денис Есьман +380673827810,+380445456025 d.esman@4service-group.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Чигоріна, 61
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-269/19
Сума договору:
633 225.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
527 687.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
13.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний