-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення опитування пасажирів
633 225.00
UAH з ПДВ
Номер:
08a0b40eb0fd42b29213391b3a771ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-000507-a-c1
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна +380639022020 v.shevchenko@uz.gov.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська обл., Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Форсервіс ЮА Сейлз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39363388
-
Контактна особа:
Денис Есьман +380673827810,+380445456025 d.esman@4service-group.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Чигоріна, 61
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-269/19
Дата підписання:
13.11.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
633 225.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 105 537.50 UAH)
Оплачено:
633 225.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 105 537.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення опитування пасажирів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1e77ab0cf68547acbcca42810f312154
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнення додатковими умовами щодо надання послуг
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано