• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з проведення опитування пасажирів

Завершена

985 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 925.00 UAH
Період уточнення: 30.09.2019 17:29 - 12.10.2019 18:00
Відповідь надана

Виконавець(ці)

Номер: a5564f0f9ddd4123871d9b8708cfc41e
Дата опублікування: 02.10.2019 13:42
Опис: В тендерній документації нема інформації щодо подачі заявки від компаній-партнерів (консорціуму) чи виконання якогось етапу дослідження субпідрядником. Питання: подача однієї тендерної заявки декількома компаніями дозволена? Використання субпідрядників дозволено? Якщо так, то усіх учасників потрібно прописувати в тендерній пропозиції чи лише провідну компанію (отримувача коштів)?
Відповідь: Повідомляємо Вам, що вимоги тендерної документації встановлені до учасників які будуть надавати послуги, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за надання послуг та виконання умов договору
Дата відповіді: 15.10.2019 15:24
Відповідь надана

Демпінгова ціна

Номер: e3185a5dd2a94b22905578054c6dc09b
Дата опублікування: 02.10.2019 13:37
Опис: Добрий день! В тендерній документації не вказано, яка ціна може вважатися демпінговою. Різниця між заявленою вартістю тендеру (985 тис. грн). і стартовою ціною учасника в 20% і більше відсотків вважатиметься демпінговою чи таких обмежень нема?
Відповідь: Повідомляємо Вам, що оцінка згідно ЗУ “Про публічні закупівлі” проводиться автоматично електронною системою закупівель згідно ч1. Ст.28. ЗУ “Про публічні закупівлі”. Пунктом 5.1. р.5 ТД передбачено перелік критеріїв та методика оцінки. Крім того учасник під час електронно аукціону на власний розсуд може понижувати ціну з урахуванням мінімального кроку пониження ціни
Дата відповіді: 15.10.2019 15:23
Відповідь надана

Анкета

Номер: 4ad3b6ca85984a60bde553768c6f2cee
Дата опублікування: 02.10.2019 10:41
Опис: Добрый день! 1) Анкета: для опросов в поездах, на вокзалах это одна анкета или они разные? 2) Есть ли возможность предоставить анкету для ознакомления? Спасибо!
Відповідь: Повідомляємо, що анкета буде єдина для опитування пасажирів на вокзалах та у поїздах. В анкеті має бути технічний розділ, в якому інтерв'юер зазначає місце проведення опитування: назва вокзалу або номер поїзду. Анкетою буде адаптована анкета з опитування «Євробарометр-326» (https://data.europa.eu/euodp/en/data/dataset/S886_326). У Виконавця є право надати свої пропозиції до анкети та способу проведення опитувань для досягнення поставлених цілей, які він зможе надати під час обговорення деталей проєкту
Дата відповіді: 10.10.2019 17:27