-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-000866-c
Джерело фінансування: обласний бюджет.
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
19cbb38a2c7d412894cf30fec7484b04
Внутрішній номер закупівлі:
3834942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-27-000866-c
Замовник:
ДП ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542840
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, Мирноград, вул. Центральна, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рижкова Олександра Іванівна +380623542821 ptu105@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2019 15:22 - 02.10.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2019 15:22 - 12.10.2019 23:00
Аукціон:
15.10.2019 12:06 - 15.10.2019 12:27
Період кваліфікації:
15.10.2019 12:27 - 21.10.2019 17:29
Період завантаження договору:
15.10.2019 12:27 - 04.11.2019 12:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах можливої відстрочки платежу протягом 30 банківських днів з дня поставки (передачі) товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 3-х банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок (джерело фінансування: обласний бюджет).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г 0-100
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
Оскарження: 15.10.2019 12:27 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40283877
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА" +380503476781 ukrcoal7707@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 85320, Донецька обл., місто Мирноград, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 71
Оскарження: 15.10.2019 12:27 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2019 17:29
Документи
51
Скарги
0
ФОП Дорошенко С.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710209012
-
Контактна особа:
Дорошенко Сергій Анатолійович +380506073485 fop_sergij_doroshenko@ukr.net
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, Селидове, вул. Гоголя, 22/13
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
88aac6fd9d684d97b1d8566a0efd3518
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-27-000866-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40283877
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА" +380503476781 ukrcoal7707@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 85320, Донецька обл., місто Мирноград, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 71
Номер договору:
87
Сума договору:
289 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
01.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний