• Відкриті торги
  • КЕП

«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»

289 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 88aac6fd9d684d97b1d8566a0efd3518
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-27-000866-c-a1
Замовник: ДП ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей"
Постачальник: ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 87
Дата підписання: 01.11.2019 00:00
Період дії договору: 01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 289 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 289 900.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г 0-100
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 100 тонни
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 85322, Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул.Центральна,73 На карті