-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-000866-c
Джерело фінансування: обласний бюджет.
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2019 15:22 - 02.10.2019 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим