-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Програмне забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-001563-b
Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету України
Завершена
1 326 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 267.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 267.00 UAH
Номер:
bff0c8f35c364288abeecfbcd2bcfce1
Внутрішній номер закупівлі:
3834584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-27-001563-b
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 326 700.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 267.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2019 14:53 - 03.10.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2019 14:53 - 13.10.2019 10:00
Аукціон:
15.10.2019 14:18 - 15.10.2019 14:57
Період кваліфікації:
15.10.2019 14:57 - 16.10.2019 16:16
Період завантаження договору:
15.10.2019 14:57 - 04.11.2019 14:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Акту прийому-передачі ПЗ, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у Договорі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 02.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АНТЕК ПРО"
Оскарження: 15.10.2019 14:57 - 27.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
ТОВ "АНТЕК ПРО" +380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Фрунзе, 39
Оскарження: 15.10.2019 14:57 - 27.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 105 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 016 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2019 16:16
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "СПАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
ТОВ "СПАН" +380503963472 oleksandr.staforkin@span.eu
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Початкова пропозиція
1 209 956.87 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 016 769.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Володимир Грінь +380500496700 vh@iitt.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Початкова пропозиція
1 143 293.03 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 143 293.03 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39189678
-
Контактна особа:
Александр Резвов +380445911408 alr@gigroup.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 18/7, кімната 618-619
Початкова пропозиція
1 226 825.75 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 186 825.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "САЙНТІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40753616
-
Контактна особа:
Катерина Прокопенко +380444515781 manager@saintis.com.ua
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 3
Початкова пропозиція
1 275 799.63 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 220 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
bee1f1120dea4f96bf92988a781c22b0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-27-001563-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АНТЕК ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
ТОВ "АНТЕК ПРО" +380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Фрунзе, 39
Номер договору:
80/2019
Сума договору:
1 016 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний