-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмне забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи
1 016 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
bee1f1120dea4f96bf92988a781c22b0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-27-001563-b-b1
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АНТЕК ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
ТОВ "АНТЕК ПРО" +380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Фрунзе, 39
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Номер договору:
80/2019
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 016 750.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 016 750.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 02.12.2019