-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Програмне забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-001563-b
Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету України
Завершена
1 326 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 267.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 267.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2019 14:53 - 03.10.2019 10:00
Відповідь надана
Щодо участі ФОП та визначення його ціни
Номер:
14b6e74e3cad4815971e306293782af7
Дата опублікування:
30.09.2019 11:49
Опис:
Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Шановний Учасник! Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Вимоги до учасника викладено відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та в пункті 5 розділу 1 Тендерної документації. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції визначено розділом 5 Тендерної документації.
Дата відповіді:
30.09.2019 15:38