• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та об'єктів нерухомого майна та об'єктів незавершеного будівництва _9125996

Завершена

91 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 920.00 UAH
Номер: 8353792d6d3b412abf40d3f83bf2e90b
Внутрішній номер закупівлі: 3820695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-24-002630-b   
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
Контактна особа: Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 91 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 920.00 UAH
Період уточнення: 24.09.2019 17:36 - 30.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2019 17:36 - 10.10.2019 10:00
Аукціон: 11.10.2019 13:00 - 11.10.2019 13:33
Період кваліфікації: 11.10.2019 13:33 - 29.10.2019 15:06
Період завантаження договору: 29.10.2019 15:04 - 18.11.2019 15:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та об'єктів нерухомого майна та об'єктів незавершеного будівництва (кошти підприємства)
Код ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах
Кількість 25 послуга
Період постачання 30.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, пр-т Миру,28 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ"

Оскарження: 29.10.2019 14:57 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 29 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2019 15:04
Документи 34
Скарги 0
ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ПРАВОВИЙ СОЮЗ"

Оскарження: 29.10.2019 15:04 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 33 282.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2019 15:06
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "БІЛД ЛАЙФ"
Початкова пропозиція 71 907.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 907.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ЧЕРНІГІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА
Початкова пропозиція 90 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
90 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 38aa38f5caeb4dcb8af2b288d7e97ba9
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-24-002630-b-b2
Постачальник: ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ПРАВОВИЙ СОЮЗ"
Номер договору: 21/2-714
Сума договору: 28 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 14.11.2019 15:23
Статус:
Виконаний
pdf
Експертно правовий союз виготовлення техпаспортів на будівлі...
p7s
sign.p7s