-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та об'єктів нерухомого майна та об'єктів незавершеного будівництва _9125996
Тендер Prozorro UA-2019-09-24-002630-b
Завершена
91 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 920.00 UAH
мін. крок: 1% або 920.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2019 17:36 - 30.09.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим