-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та об'єктів нерухомого майна та об'єктів незавершеного будівництва _9125996
28 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
38aa38f5caeb4dcb8af2b288d7e97ba9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-24-002630-b-b2
Замовник:
АТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ПРАВОВИЙ СОЮЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39407640
-
Контактна особа:
Олександра Зубенко +380965602246 wepsocenka@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 39Б
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/2-714
Дата підписання:
14.11.2019 15:23
Період дії договору:
14.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
28 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
28 900.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та об'єктів нерухомого майна та об'єктів незавершеного будівництва (кошти підприємства)
Кількість
25 послуга
Період постачання
30.10.2019 - 31.12.2019