-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів в тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами)(кошти державного бюджету, залишки освітньої субвенції)
Тендер Prozorro UA-2019-09-24-001349-b
Завершена
2 406 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 064.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 064.00 UAH
Номер:
2812bf71653549f0a4761a1bd2c8caa1
Внутрішній номер закупівлі:
3818210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-24-001349-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146133
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Андрусенко +380574472066 buh.krasnograd@dniokh.gov.ua http://krasnograd-rvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 406 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 064.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2019 13:40 - 30.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2019 13:40 - 10.10.2019 12:00
Аукціон:
11.10.2019 12:18 - 11.10.2019 12:45
Період кваліфікації:
11.10.2019 12:45 - 21.10.2019 13:15
Період завантаження договору:
18.10.2019 14:27 - 07.11.2019 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється після поставки товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів в тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами)(кошти державного бюджету, залишки освітньої субвенції)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул.Соборна, буд. 77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
Оскарження: 11.10.2019 12:45 - 27.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Оскарження: 11.10.2019 12:45 - 27.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 406 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 920 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.10.2019 16:44
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
Оскарження: 16.10.2019 16:44 - 28.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
Вадим Шкарупін +380445972009 td.etalonavto@gmail.com
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Оскарження: 16.10.2019 16:44 - 28.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
2 050 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 998 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.10.2019 14:27
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 18.10.2019 14:27 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Оскарження: 18.10.2019 14:27 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
2 399 988.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 399 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2019 13:15
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
7919e7e7badc4e79b2b70e076b060294
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-24-001349-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Номер договору:
100
Сума договору:
2 399 988.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 999 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.11.2019 15:38
Статус:
Виконаний