-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів в тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами)(кошти державного бюджету, залишки освітньої субвенції)
2 399 988.00
UAH з ПДВ
Номер:
7919e7e7badc4e79b2b70e076b060294
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-24-001349-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146133
-
Контактна особа:
Ольга Андрусенко +380574472066 buh.krasnograd@dniokh.gov.ua http://krasnograd-rvo.ucoz.ua
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
100
Дата підписання:
05.11.2019 15:38
Період дії договору:
05.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 399 988.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 998.00 UAH)
Оплачено:
2 399 988.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 998.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів в тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами)(кошти державного бюджету, залишки освітньої субвенції)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул.Соборна, буд. 77
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b5cbb4352531412f9242c0d0d54d6bab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесено зміни до договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.11.2019 14:13
Статус:
Опубліковано