-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів в тому числі обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами)(кошти державного бюджету, залишки освітньої субвенції)
Тендер Prozorro UA-2019-09-24-001349-b
Завершена
2 406 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 064.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 064.00 UAH
Період оскарження:
24.09.2019 13:40 - 06.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.