• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015-38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt, Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi)

Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt, Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi

Завершена

279 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 399.80 UAH
Номер: 52ce89af343f4e13ac06d855a2052ce1
Внутрішній номер закупівлі: 3804423
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-19-002641-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 279 960.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 399.80 UAH
Період уточнення: 19.09.2019 18:11 - 26.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2019 18:11 - 06.10.2019 16:00
Аукціон: 07.10.2019 12:41 - 07.10.2019 13:08
Період кваліфікації: 07.10.2019 13:08 - 11.10.2019 11:13
Період завантаження договору: 11.10.2019 11:11 - 31.10.2019 11:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt (або еквівалент), Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi (або еквівалент) (власні кошти)
Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО- МЕДИЧНИЙ ТЕРМIНАЛ ТЕОФРАСТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"

Оскарження: 07.10.2019 13:08 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 189 137.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 137.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 11:08
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "АльянсУкртрейд"

Оскарження: 11.10.2019 11:08 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 244 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 11:11
Документи 37
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"

Оскарження: 11.10.2019 11:11 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 222 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2019 11:13
Документи 52
Скарги 0

Контракти

Номер: cbfb3ddac2b64f3baa478048594c0fc6
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-19-002641-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"
Номер договору: П/НХ-191526/НЮ
Сума договору: 222 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 185 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 31.10.2019 16:00
Статус:
Виконаний
pdf
654 договір.pdf
p7s
sign.p7s