-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015-38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt, Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi)
222 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbfb3ddac2b64f3baa478048594c0fc6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-19-002641-b-b1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31342156
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД" +380577175156 info@etalonpribor.com.ua http://www.etalonpribor.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61045, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 295
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-191526/НЮ
Дата підписання:
31.10.2019 16:00
Період дії договору:
31.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
222 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 150.00 UAH)
Оплачено:
222 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 150.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt (або еквівалент), Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi (або еквівалент) (власні кошти)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2019