-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015-38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt, Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi)
Тендер Prozorro UA-2019-09-19-002641-b
Тепловізор для енергоаудиту Flir E6xt, Тепловізор для енергоаудиту Flir E4 WiFi
Завершена
279 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 399.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 399.80 UAH
Період уточнення:
19.09.2019 18:11 - 26.09.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим