-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (санація) будівлі Семенівської ЗОШ І-IІІ ступенів по вул. Шкільній, 4 в селі Семенівка Обухівського району Київської області. (1 черга. Капітальний ремонт (санація) спортивної зали в будівлі, в якій розміщена Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, за адресою: вул. Шкільна,4, с. Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.) за кодом ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000349-a
Капітальний ремонт (санація) будівлі Семенівської ЗОШ І-IІІ ступенів по вул. Шкільній, 4 в селі Семенівка Обухівського району Київської області. (1 черга. Капітальний ремонт (санація) спортивної зали в будівлі, в якій розміщена Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, за адресою: вул. Шкільна,4, с. Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.)
Завершена
2 671 955.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
Номер:
e6b825089c5c420ca0e25d19063a37ce
Внутрішній номер закупівлі:
3795085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-18-000349-a
Замовник:
Семенівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358885
-
Адреса:
08752, Україна, Київська область, с. Семенівка, Обухівський р-н, вул. Макаренка, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Загребельна Юлія 380980033046 semenivkatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 671 955.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2019 11:17 - 30.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2019 11:17 - 10.10.2019 12:00
Аукціон:
11.10.2019 14:23 - 11.10.2019 14:44
Період кваліфікації:
11.10.2019 14:44 - 24.10.2019 09:32
Період завантаження договору:
11.10.2019 14:44 - 31.10.2019 14:44
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт (санація) будівлі Семенівської ЗОШ І-IІІ ступенів по вул. Шкільній, 4 в селі Семенівка Обухівського району Київської області. (1 черга. Капітальний ремонт (санація) спортивної зали в будівлі, в якій розміщена Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, за адресою: вул. Шкільна,4, с. Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 23.12.2019
Місце постачання
08752, Україна, Київська область, село Семенівка, Обухівський район, вул. Макаренка, 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ОДЕОН»
Оскарження: 11.10.2019 14:44 - 03.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41251280
-
Контактна особа:
Журба Андрій 380636317057, 380636317057 bkodeon@ua.fm
-
Адреса:
03164, Україна, місто Київ, Київ, Генерала Наумова, 37-Б
Оскарження: 11.10.2019 14:44 - 03.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
2 551 736.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 199 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2019 09:32
Документи
26
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПМК 505"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41391372
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПМК 505" +380674421878 pmk505@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 09111, Київська обл., місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ, будинок 5, квартира 69
Початкова пропозиція
2 671 770.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
31dc84d5958b4a45831b30e6823e6b36
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-18-000349-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ОДЕОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41251280
-
Контактна особа:
Журба Андрій 380636317057, 380636317057 bkodeon@ua.fm
-
Адреса:
03164, Україна, місто Київ, Київ, Генерала Наумова, 37-Б
Номер договору:
48
Сума договору:
2 199 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 833 333.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.11.2019 13:00
Статус:
Виконаний